Konaklama ve Ulaşım


 III. Ulusal Lojistik ve Tedarik Zinciri Kongresi Karadeniz Teknik Üniversitesi Prof. Dr. Osman TURAN Kongre ve Kültür Merkezinde gerçekleştirilecektir.  Kongre Merkezi Karadeniz Teknik Üniversitesi Kanuni Kampus (Ana kampus Trabzon şehir merkezi) alanı içindedir.

KTÜ Kanuni kampusu Trabzon Havalimanına yürüyerek beş dakika mesafededir. İç hatlar yolcu çıkış terminalinden havalimanı çıkış kapısına ulaşıldığında devlet sahil yolunu geçen üst yaya geçidi üniversitemizin C giriş kapısına uzanmaktadır. C giriş kapısından Kongre Merkezi ve Koru Otel yürüyüş mesafesindedir. Ancak tercih eden katılımcılar trafik zorunlulukları nedeni ile ancak A kapısından 5 dk.  içinde taksi ile ulaşımlarını sağlayabilirler. Havalimanı ile kampus arasında minibüs, otobüs vb. ayrı bir ulaşım alternatifi bulunmamaktadır. Sağlık sorunu veya diğer özel nedenlerle ulaşım desteği isteyen katılımcılarımızın taleplerini  bilgi@ltzy2014.com  adresine iletmeleri durumunda kongre düzenleme kurulunca destek sağlanabilecektir.

Trabzon Otogarı KTÜ Kanuni Kampusunun 1 km batısındadır. Servis otobüsleri, minibüs ve taksi ile birkaç dakika içinde üniversiteye ulaşılabilir.

Koru Otel üniversiteye ait bir sosyal tesistir. Kongre merkezinin yanındadır. Üniversitemizin sahil tesisleri kongre merkezine oldukça yakın olup katılımcılarımızın ulaşımları tahsis edilecek araçlarla sağlanacaktır. Her iki tesiste de yemek, gazete, spor, internet vb. imkânlar bulunmaktadır.

Konaklama tercihini oteller olarak kullanmak isteyen katılımcılar için otel önerileri aşağıda sıralanmıştır.  Otelde konaklamak isteyen katılımcılar işlemlerini bireysel başvuru ve takipleri ile gerçekleşecektir. Kongre merkezine ulaşım koşulları gözetilerek en iyi oteller aşağıda sıralanmıştır.  

 

Konaklama işlemleri katılımcıların kendileri tarafından gerçekleştirilecektir.

   

Konukevi

Kongre merkezine uzaklığı

Özellik

KTÜ Koru Tesisi

50 metre

Koru Otel Kongre Merkezi ile birlikte kampus alanı içinde, deniz manzaralı, yeni ve konforlu bir tesistir. Tesiste cafe, yemek, klima, TV, spor vb. imkânlar bulunmaktadır. 

http://teumi.ktu.edu.tr/

KTÜ Sahil Tesisi

1 km

Sahil tesisleri Kampüs mücavir alan içinde Kongre Merkezine yürüyüş mesafesindedir.   Ulaşım için ayrıca katılımcılara servis sağlanacaktır. Sahil tesisleri doğa içinde, karadeniz kıyısında katılımcılara sakin bir konaklama ortamı sunabilecektir. Yüzme havuzu, plaj, yemek, pastane, cafe, açık ve kapalı tüm spor tesisleri,  TV vb. imkânlara sahiptir

http://teumi.ktu.edu.tr/

Öğretmenevi

2 km

Trabzon şehir merkezindedir. 

 

 

 

Otel

Yıldız

Konum

Kongre merkezine uzaklığı

İletişim

Zorlu Grant

*****

Şehir Merkezi

2 km

Telefon: 0462 326 84 00

reservation@zorlu.com

Novotel

*****

Deniz Kıyısı

4 km

Telefon: 0462 455 90 00

H6710@accor.com

Usta Otel

****

Şehir Merkezi

2 km

Telefon: 0462 326 57 00

info@ustaparkhotel.com

Uzunkum

***

Deniz Kıyısı, Şehir merkezine yakın

6 km

Telefon: 0462 221 20 20

uzunkum@oteluzunkum.com

 

 

Ulaşım


Konaklama Yeri